Kategória: All Inclusive

Počas dovolenky na Rhodose sa nudiť nebudete

St. Pauls Bay, Lindos, Rhodos

Rhodos, najväčší z dodekanézskych ostrovov, ponúka pestrú paletu možností pre prežitie skvelej dovolenky od neskorého jara do polovice októbra. Ako si však vybrať ten správny hotel na správnom mieste presne podľa Vašich požiadaviek? Máte radšej rušné letovisko s možnosťou zábavy do rána alebo kľud a relax na privátnej pláži v kvalitnom all inclusive hoteli, či adrenalín na kitesurfe? Prijmite preto zopár našich dobrých rád, tipov a odporúčaní, kde si vybrať a čo vidieť počas dovolenky na Rhodose.

Road trip Kanadou all inclusive, treking, rafting, rybolov

Dovolenka Kanada, outdoor, rybolov karavanom
Dovolenka v Kanade! Čo sa vám vybaví? Buď nič pre Vás alebo obrovská krajina, obmývaná tromi oceánmi, nekonečné pralesy, divočina bez civilizácie, nespočet jazier, riek a hôr, málo ľudí, veľa zveri a rýb … Keď ňou prechádzate, stovky kilometrov vpravo i vľavo žiadna ďalšia cesta ani osídlenie. Dýchajú na Vás iba „wide open spaces“ (široko otvorené priestory). Každá z 10 provincií Kanady má na ŠPZ áut nejaké moto – „priateľská“, „tvoja k objaveniu“, Britská Kolumbia má „beautiful, the best place on earth“ (nádherná, najlepšie miesto na planéte). O tom, že je to pravda sa môžete presvedčiť počas dovolenky na vlastné oči.

Mallorca All Inclusive

Dovolenka Mallorca - Cala d Or

Naše rady ako vybrať dovolenku so službami all inclusive na Mallorke tak, aby splnila Vaše očakávania. Aktuálne ponuky na all inclusive dovolenky na Mallorke

Pred zakúpením dovolenky all inclusive na Mallorke by ste mali vedieť niekoľko zásadných informácií:


  • služby all inclusive sú vždy poskytované iba v rámci areálu hotela
  • plážový servis, t.j. lehátka a slnečníky sú vždy za poplatok
  • z dôvodu zachovania nočného kľudu sú služby all inclusive poskytované maximálne do polnoci

Dovolenky All Inclusive

Dovolenka All Inclusive

O ponukách na dovolenky all inclusive. Naše rady, postrehy, triky a tipy ako dobre vybrať z ponúk na dovolenky so službami all inclusive.

Služby all inclusive zvyčajne u mnohých z nás predstavujú prežitie dovolenky úplne bez starostí a zbytočných výdavkov. Ako ale zistiť, či je dovolenka all inclusive pre nás naozaj cenovo výhodná? Treba si približne zrátať cenu na osobu a deň pri službách all inclusive. Následne ju porovnať s ponukou zájazdov napríklad s polpenziou do ubytovacej kapacity s obdobným štandardom. Aby bola cena za all inclusive primeraná, vo väčšine krajín kam smerujú slovenskí turisti by nemal byť rozdiel viac ako 20€/osoba/deň. Vždy však samozrejme záleží na cenovej hladine v cieľovej destinácii.